Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

ADRIATIC THROWDOWN 2015 NEMZETKÖZI CROSSFIT VERSENY

FacebookGoogle bookmark

„Mint azt sokan tudjátok körülbelül 2 éve tartozom a CrossFitterek táborába. Tavalyi évben "csak" magyarországi versenyeken vettem részt különböző sikerekkel és kudarcokkal , rengeteg tapasztalattal. Ez év elején került megrendezésre a Crossfit Games Open ahol a világ Crossfitesei megmérettethetik magukat, itt a magyar ranglista 9. helyén végeztem. Aztán áprilisban kvalifikáltam magam a Horvátországi versenyre különböző európai országok 52 versenyzője jutott be! A 2 napos versenyen a WOD-ok nehézségein kívül az időjárás is ellenünk dolgozott, hol szakadt az eső, hol tűzött a nap és a tenger kb. 15-16 C-os volt, amiben 200m-t kellett úszni. Az első nap megpróbáltatásai után a 11. helyen végeztem, majd a 2. nap 2 WOD után a 6.helyre tornáztam fel magam, ami számomra is meglepetés volt. Ezzel egyedüli magyarként bekerültem a döntőbe, ahol az első 8 helyezett mérte össze képességeit egy utolsó WOD-ban. Itt 7.-ként végeztem viszont az összesítésbe 6.-KÉNT ZÁRTAM A VERSENYT!!
Úgy gondolom az első nemzetközi versenyemen saját magamnak is meglepetést okoztam, most érzem igazán a 2 év kemény munkájának, lemondásainak gyümölcsét!
ÓRIÁSI KÖSZÖNET mindenkinek aki valamilyen formában hozzá járult ehhez a sikerhez ,nagyon köszönöm a drukkolást a magyar versenyzőknek és segítőiknek! Gratulálok Horváth Zoltánnak csapattársamnak a kiváló teljesítményhez és kívánok magunknak hasonló jó élményeket!:) „

Kaj Richárd

„Mint azt a napokban írtam már facebook-on, most hétvégén Horvátországban,Umagban került megrendezésre a Fanatic Adriatic Throwdown, ahol az első nemzetközi versenyemen indulhattam el és a 10. helyen zártam a versenyt!!! Köszönet a Támogatóimnak és mindenkinek aki buzdított a versenyen, főleg a magyaroknak és nagyon szépen köszönöm páromnak Péntek Lillának, hogy végigszurkolta nekem ezt a 2 napot és amennyire tudott átsegített a nehéz órákon....

Hatalmas gratulációt érdemel Kaj Richárd, aki nagyon nagyot küzdött és megelőzve engem is a 6. helyen zárta a versenyt-gratulálok nagyon megérdemled!!! „